Znajdź swoje wymarzone studia w Gdańsku

Dni Otwarte na uczelniach w Gdańsku w 2024 roku

Dni Otwarte na uczelniach w Gdańsku w 2024 roku

 

Dni Otwarte na uczelniach w Gdańsku w 2024 roku

 

1. Politechnika Gdańska (PG)

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na PG

 

Politechnika Gdańska serdecznie zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 marca 2024 roku, w czwartek, w godzinach od 9:00 do 15:00.

W ramach wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnorodnych warsztatach, ciekawych wykładach, emocjonującej grze terenowej, a także spotkać się z obecnymi studentami i kadra dydaktyczną.

Aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi Dnia Otwartego, zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.

Więcej informacji: Politechnika Gdańska.

2. Akademia Sztuk Pięknych (ASP) w Gdańsku

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na ASP

 

Data: 8 grudnia 2023, w godzinach 19:00-21:00.

Masz zainteresowania związane z kształceniem na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku? Zastanawiasz się, jak to wygląda od środka?

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym, który stanowi doskonałą możliwość, by uzyskać więcej informacji niż te dostępne w broszurze rekrutacyjnej.

Specjalnie dla każdego kierunku stworzyliśmy wirtualne przestrzenie, gdzie masz możliwość zadawania pytań studentom, absolwentom oraz wykładowcom na temat wszystkiego, co dotyczy danego kierunku studiów.

Więcej szczegółów: Akademia Sztuk Pięknych (ASP) w Gdańsku.

3. Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMed)

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na GUMed

 

Szanowny Kandydacie, Szanowna Kandydatko!

Serdecznie zapraszamy Cię na Dni Otwarte Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w dniach 11-12 kwietnia 2024 r. Tegoroczna edycja odbędzie się na terenie naszego kampusu głównego i potrwa dwa pełne dni.

Będziesz miał/a możliwość spotkania ze studentami, wysłuchania prelekcji wykładowców, uczestniczenia w warsztatach oraz zwiedzenia naszych budynków. Oferujemy aż 18 kierunków studiów i przedstawimy Ci warunki rekrutacji. Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa.

Zobacz więcej: Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMed).

Data publikacji: 27-02-2024