Znajdź swoje wymarzone studia w Gdańsku

Maluma po raz pierwszy w Polsce!

Maluma po raz pierwszy w Polsce!

W czerwcu 2019 r. w Ergo Arenie zagra wokalista znany m.in. za sprawą mega hitu „Chantaje” z Shakirą. Będzie to jedyny koncert w Polsce

Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca 2019 w ERGO ARENIE – Gdańsk/Sopot. Występ odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej „F.A.M.E”.

Sprzedaż biletów rusza już 7 lutego 2019. Zapraszamy do kas!

Juan Luis Londońo Arias, znany nam jako Maluma, w chiwli obecnej jest jednym z najbardziej znanych reggaetonowych artystów na świecie. Bryluje na Spotify z ponad 18 miliardów odsłuchań, a także jako jedyny artysta może pochwalić się wynikiem aż sześciu teledysków w top 50 na YouTube. Ma ponad 65 milionów followersów w mediach społecznościowych.

Tworzył muzykę min. z Jason"em Derulo, Timbaland, Ricky Martin czy Marc Anthony. Utwór „Chantaje” z Shakirą trafił do pierwszej dwudziestki klipów z największą ilością odtworzeń na YouTube w historii, osiągając ponad 2,3 miliarda wyświetleń!

Nie można nie wspomnieć o nagrodach min Latin Grammy i Latin American Music Awards. Muzyk otrzymał też liczne nominacje do takich wyróżnień jak Billboard Music Awards, MTV Europe Music Awards, MTV Video Music Awards, Nickelodeon Kids" Choice Awards czy iHeartRadio Music Awards.


Data publikacji: 09-02-2019

Aktualności z Gdańska