Znajdź swoje wymarzone studia w Gdańsku

Umysł uwolniony seria warsztatów i wykładów na SWPS

Umysł uwolniony seria warsztatów i wykładów na SWPS

Uniwersytet SWPS we współpracy z Sopoteką zaprasza na otwarte wykłady i warsztaty. Cyklicznie spotkania prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu SWPS. Eksperci dzielą się wiedzą w ramach spotkań autorskich, jak i recenzji wartościowych publikacji z obszaru szeroko pojętej psychologii.

Fakt, że posiadamy takie ciało a nie inne ma decydujący wpływ na to, w jaki sposób postrzegamy i rozumiemy otaczający świat. Nasze umysły rezydują w naszych ciałach i wspólnie tworzą nierozerwalną więź. Czy to ciało wpływa na nasze myśli, czy też myśli na ciało? Czy ułożenie naszego ciała może wpływać na nasze sądy i postawy? W jaki sposób doznania sensomotoryczne kształtują nasze myślenie i relacje społeczne?

Na te pytania, podczas kolejnego spotkania z książką psychologiczną w Sopocie, odpowie dr Aleksandra Szymków-Sudziarska – autorka książki „Umysł uwolniony. O poznaniu zakorzenionym w ciele i świecie społecznym”. W swojej publikacji udowadnia, że istnieje ścisła więź między ciałem, umysłem i środowiskiem, które to elementy stanowią składowe dynamicznego systemu.

Zgłoszenia

Termin i miejsce

7 lutego 2019 r., godz. 18.00-19.30
Sopoteka, Sopot Centrum, poziom +2, Tadeusza Kościuszki 14, Sopot

Kontakt

Anna Niedźwiedzka
Specjalista ds. marketingu i PR
tel. 58 721 46 95
e-mail: konferencja.sopot@swps.edu.pl

Data publikacji: 01-02-2019

Aktualności z Gdańska