Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku

Adres: ul. Brzegi 55

80-045 Gdańsk

TEL. 58 683-59-75

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Wydział Informatyki (zobacz kierunki)

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Lista wydziałów/kierunków

Projektowanie graficzne - studia podyplomowe

Galeria ZDJĘĆ

Wydział Zamiejscowy Informatyki PJATK w Gdańsku - Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku

POLSKO-JAPOŃSKA AKADEMIA TECHNIK KOMPUTEROWYCH (PJATK) W GDAŃSKU- WYDZIAŁ INFORMATYKI, WYDZIAŁ SZTUKI NOWYCH MEDIÓW

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK)
istnieje z sukcesem na rynku od 25 lat. To jedna z najwyżej ocenianych uczelni w kraju pod kątem jakości nauczania. Wyróżniania jest przez studentów, pracodawców i media. Gdański oddział Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oferuje studia pierwszego stopnia na dwóch wydziałach: Informatyka i Sztuka Nowych Mediów.

Program kształcenia na naszej Uczelni jest dostosowany do wymogów i oczekiwań rynku pracy oraz standardów kształcenia w Unii Europejskiej i postępu w dziedzinie zastosowań technik komputerowych. Naszym atutem jest przede wszystkim praktyczne kształcenie umiejętności. Dzięki temu studenci i absolwenci nie mają problemu ze znalezieniem pracy i są wysoko oceniani przez pracodawców.

Absolwenci Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych należą do najlepiej zarabiających młodych specjalistów. Szczegółowe dane znajdują się na stronie: http://ela.nauka.gov.pl w zakładce Rankingi.

PJATK Gdańsk oferuje swoim studentom doskonałe warunki do studiowania w małych grupach, indywidualne stanowiska komputerowe dla każdego studenta, możliwość samodzielnej pracy w pracowniach komputerowych również poza godzinami zajęć.

Studenci naszej Akademii mogą bezpłatnie uczestniczyć w kursie języka japońskiego.

Wydział Informatyki, kierunek Informatyka
:

Studia inżynierskie, nastawione na praktykę IT, kończące się uzyskaniem stopnia inżyniera. W ramach kształcenia oferujemy naszym studentom wiele specjalizacji, m.in.: Inżynieria gier komputerowych, Bazy danych, Grafika i Multimedia, Aplikacje internetowe, Sieci komputerowe, Inżynieria oprogramowania czy Sztuczna inteligencja. Koncentrujemy się na zajęciach praktycznych (często realizowanych w ścisłej współpracy z podmiotami biznesowymi) oraz na kształceniu umiejętności najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

W ramach Wydziału Informatyki placówka oferuje ponad 30 różnego rodzaju szkoleń informatycznych.

Wydział Sztuki Nowych Mediów, kierunek Grafika:

Studia artystyczne, kończące się licencjatem, nastawione na wykorzystanie technik komputerowych.
Specjalizujemy się w Projektowaniu Graficznym. Studiując na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w PJATK Gdańsk zdobędziesz szereg umiejętności w zakresie m.in. projektowania graficznego, animacji, projektowania gier komputerowych, stron internetowych, interfejsów użytkownika, fotografii oraz projektowania przestrzennego (3D) informacji wizualnej.

Studenci Wydziału Sztuki Nowych Mediów w ramach zajęć mają zajęcia z kaligrafii, w tym japońskiej.

Nasi absolwenci łączą w sobie cechy – artysty umiejącego twórczo przedstawić swój komunikat wizualny i operatora narzędzi z bardzo dobrą znajomością aplikacji graficznych.

Uczelnia prowadzi kursy przygotowujące na kierunek Grafika z zakresu rysunku, malarstwa i kompozycji (więcej informacji na stronie: www.gdansk.pja.edu.pl/kursrysunku).

Studia podyplomowe Projektowanie Graficzne

Celem studiów jest nauczenie słuchacza wszystkich etapów kreacji komunikacji wizualnej począwszy od briefingu, ustalenia założeń projektowych, a na własnej realizacji projektu kończąc. Absolwent studiów posiada wiedzę i umiejętności pozwalające mu na świadome podejście do kreacji oraz samodzielnie podejmowanie zadań projektowych.

Studia łączą fachową wiedzę projektową z informacjami na temat estetyki, sztuki, ale też percepcji informacji wizualnej z wykorzystania mediów cyfrowych w procesie kreacji.

Studia adresowane są do osób z wyższym wykształceniem (minimum licencjat) specjalizujących się w grafice użytkowej, zainteresowanych projektowaniem graficznym i szeroko pojętą sztuką reklamy. Kandydaci to osoby działające w promocji, marketingu, public relations, wydawnictwach, agencjach reklamowych, mediach, instytucjach powiązanych z mediami, architekturze, wzornictwie oraz telewizji.

Kontakt - Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Gdańsku
ul. Brzegi 55, 80-045 Gdańsk
tel. (0-58) 683-59-75
Dojazd liniami ZKM w Gdańsku:
Przystanek autobusowy: Sandomierska
Dojazd z przystanku Dworzec Główny PKP w Gdańsku liniami:
151, 154, 189, 200, 205, 207, 210, 256

Polecane Uczelnie w Gdańsku