Znajdź swoje wymarzone studia w Gdańsku

Szukasz pracy? Wpadnij na International Career Day!

Szukasz pracy? Wpadnij na  International Career Day!

Zapraszamy wszystkich zagranicznych studentów oraz osoby płynnie mówiące po angielsku. Jeśli poszukujecie pracy mamy coś dla was!

International Career Day odbędzie się na Dziedzińcu im. Gabriela Fahrenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej w czwartek, 17 stycznia w godzinach 10:00–15:00.

Osoby, które będą brały w wydarezniu zdobędą okazję do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, przedstawienia im swojego CV, a także wzięcia udziału w warsztatach.

W gronie wystawców znajdą się takie firmy jak State Street Bank International, Refinitiv, Arla IT & Shared Services, Sescom S.A., Wipro IT Services Poland, Nokia Bydgoszcz Technology Center, Activ Meble Sp. z o.o., Activ Sp. z o.o., ActivYachts Sp. z o.o., L’Oréal Poland & Baltic, Belbal Sp. z o.o., VBW Engineering sp. z o.o., Gemalto Sp. z o.o., Intel Technology Poland, APTIV i inne.

O godzinie 12:00 w Gmachu Głównym PG (sala 300) odbędą się warsztaty „Perfect Your Pitch” prowadzone przez specjalistów ds. pozyskiwania talentów z L’Oréal Poland & Baltic HUB. Podczas ich trwania będzie można dowiedzieć się jakie są kluczowe składniki dobrego wystąpienia oraz jak rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia prezentacji.

Na warsztaty należy się zarejestrować: tutaj.

Organizator : Biuro Karier oraz Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej Politechniki Gdańskiej.

Data publikacji: 10-01-2019

Aktualności z Gdańska